Smart Spin, największa na świecie szkoła pokera online działająca w modelu CPF (Coaching For Profit), poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Chief Martketing Officer. Jeśli uważasz, że sprawdziłbyś się w tej roli, aplikuj na to stanowisko już dziś.

Na czym polega praca:

Jest to szeroko rozumiane wzięcie odpowiedzialności za pozyskiwanie potencjalnych klientów. Wiąże się przede wszystkim ze stworzeniem oraz egzekwowaniem strategii mającej na celu zwiększyć ilość jakościowych graczy dołączających do naszej drużyny oraz zwiększyć sprzedaż oferowanych przez nas produktów i usług przeznaczonych dla profesjonalnych pokerzystów.

Mamy do dyspozycji specjalistów z różnych działów. Do Twojej dyspozycji będą: graficy, montażyści wideo, developerzy.

Przykładowe zadania:

  1. Opracowanie strategii marketingowych w następujących obszarach:
    – Newsletter w oparciu o różne grupy klientów;
    – Social media (YouTube, FB itp.). Zarówno od strony płatnych reklam jak i organicznego content marketingu;
    – Twitch (strategia i analityka oraz wprowadzanie zmian na bieżąco, wspomaganie graczy, którzy streamują).
  2. Nawiązywanie współpracy reklamowych B2B:
    – Portale informacyjne;
    – Eventy lokalne;
    – Influencerzy.
  3. Przygotowywanie materiałów promocyjnych:
    – Wymyślanie, projektowanie, zamawianie nagród konkursowych (np. pucharów, koszulek, gadżetów).
  4. Wybór odpowiednich podwykonawców:
    – Social Media manager;
    – Copywriter;
    – Projektant stron UX/UI.

Potrzebne kompetencje

Soft skills

  • Proaktywność;
  • Kreatywność;
  • Komunikatywność.

Hard skills

  • Newsletter Marketing;
  • Social media marketing;
  • Sprzedaż;
  • Zarządzanie projektami;
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Opcjonalne, ale mile widziane

  • Znajomość pokerowego rynku, klienta i realiów
  • Projektowanie stron UX / UI
  • Copywriting
  • Google analytics
  • SEM/SEO
  • Twitch/Youtube marketing
  • Pricing
  • Edycja audio/video
  • Umiejętności graficzne

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w marketingu;